Оплата і доставка

Варіанти оплати

Онлайн-оплата банківською карткою на сайті

Онлайн замовлення можна швидко оплатити за допомогою банківської карти Visa або Mastercard. При оформленні покупки, після переадресації на сторінку системи безпечних платежів банку, необхідно лише підтвердити платіж.

Готівка

Готівковий спосіб оплати можливий лише при отриманні товару в шоурумі за адресою: м.Київ вул. Воздвиженська, 21-23.

Оплата відбувається лише у гривні – національній валюті. Чек, що підтверджує покупку, обов'язково видається кожному покупцеві.

 

Способи доставки

Забрати із шоуруму (тільки Київ)

Замовляйте на сайті – забирайте на місці. Якщо зручно, можна придбати покупку особисто в магазині «Wo». Для цього необхідно лише оформити замовлення на сайті та звернутись за адресою:

м. Київ, вул. Воздвиженська, 21-23.
Вартість – безкоштовно.

Термін доставки наступного дня з 13:00 до 20:00 (крім суботи та неділі, у такому разі доставка переноситься на понеділок).

 

Послуги "Нова Пошта"

Скориставшись послугами служби доставки "Нова пошта", ви зможете отримати посилку в найкоротші терміни, вказавши номер найближчого відділення у вашому населеному пункті. Оплата проводиться відповідно до умов підприємства перевізника.

Вартість доставки до відділення - 60 грн.

Вартість доставки кур'єром - 110 грн.

Вартість доставки до поштомату - 40 грн.

Для замовлень на суму більше 799 грн. - доставка безкоштовна.

Зазвичай, доставка займає 1 – 3 дні. Точну дату доставки товару Вам повідомить менеджер інтернет-магазину під час оформлення замовлення.

 

Експрес-доставка кур’єром iPOST (м. Київ)

Обираючи кур’єрську доставку від сервісу iPOST, ви зможете отримати свою покупку за вашою адресою вже за декілька годин! Замовити доставку можна на попередньо сплачене замовлення.

Вартість експрес-доставки кур’єром iPOST - 149 грн.


Доставка відбувається протягом 2-3 годин. Доступна щодня у проміжку між 10.00 та 19.00.