Про нас

Створюємо унікальну екосистему для безпеки дітей

ELARI TECH Ltd. — провідний ізраїльський розробник програм батьківського контролю за підключеннями та контентом, а також виробник сімейної електронної техніки з основним фокусом на дитячих смартпристроях та аксесуарах. Наша унікальна екосистема дитячих пристроїв, хмарних серверів і застосунків дозволяє дітям отримувати послідовний і збалансований доступ до онлайн-контенту під наглядом і керівництвом батьків.

Допомагаємо батькам виховувати розумних дітей

ELARI Tech — ізраїльська компанія, заснована батьком 6 дітей, впевненим, що батьки мають завжди знати, де знаходяться їхні діти, і мати можливість спілкуватися з ними. Наш перший дитячий GPS годинник-телефон з SIM-карткою та додатком для батьківського контролю, представлений у 2015 році, започаткував абсолютно новий ринок. І з того часу ми продали понад 2 млн різних моделей у більш ніж 20 країнах світу, завдяки тісній співпраці з ритейлерами та операторами мобільного зв'язку.

ELARI є технологічним лідером у цій галузі з авторською захищеною програмною платформою, зокрема ексклюзивними інтеграціями через власну систему управління контентом.

Наша місія

Познайомити дітей з онлайн середовищем

Ми прагнемо допомогти батькам БЕЗПЕЧНО та ПОСТУПОВО познайомити дітей зі світом онлайн-технологій завдяки програмному забезпеченню, обладнанню та розвивальному контенту для контрольованого та збалансованого споживання.