Безпека та сертифікати

Технічні характеристики продуктів ELARI, представлені на цьому сайті, наведені з довідковою метою.

ELARI прагне підтримувати стабільно високий рівень компонентної бази для продуктів, але через COVID та інші можливі проблеми в ланцюгах постачання та на заводах-виробниках ми можемо гарантувати ідентичної компонентної бази.

Технічні характеристики можуть бути змінені без додаткового сповіщення, якщо вони не мають прямого впливу на експлуатацію продуктів користувачем. Модель центрального процесора (CPU), оперативної (RAM) та постійної (ROM) пам’яті також можуть бути змінені без додаткового сповіщення. При цьому ELARI гарантує, що всі продукти матимуть заявлені в специфікаціях функції.


Політика точності геопозиції

Попри те, що ELARI використовує GPS/LBS/A-GPS/Wi-Fi в основних продуктах для більшої точності геолокації, положення в програмному забезпеченні дитячих годинників ELARI не завжди відображається зі 100% точністю через низку факторів (навколишні будівлі/дерева, Wi-Fi/GPS/інші радіосигнали поблизу тощо). А також через свої розміри годинник ELARI не має додаткового місця для розміщення великої антени та приймача, що дозволило б отримати таку ж точність, як у смартфоні або спеціальній GPS-навігаційній системі. Будь ласка, враховуйте це при використанні дитячих годинників ELARI.


Політика використання акумуляторів 

ELARI використовує у своїх продуктах акумулятори класу A. Будь ласка, зверніть увагу, що час роботи в режимі очікування або в режимі роботи, заявлений в технічних характеристиках виробів, є середнім показником,  реальний час роботи та час очікування залежить від багатьох факторів, а саме: зовнішньої температури, стану батареї, рівня заряду, використання різних функцій і частоти їхнього використання тощо.


Інформаційна безпека сервісів

Користуючись пристроями та програмними продуктами ELARI, користувач зобов’язується не порушувати та не намагатися порушити інформаційну безпеку послуг, що включає:

  • заборону доступу до будь-якої інформації, не призначеної для використання користувачем, а також до керування або використання облікового запису дитини, який не належить користувачеві;
  • заборону на пошук і використання вразливих місць у системі безпеки сервісів, порушення процедури реєстрації та авторизації способами крім тих, що надаються функціональними можливостями сервісів;
  • заборону втручатися у використання сервісу іншим користувачам, що включає розповсюдження шкідливих програм, видалення, пошкодження даних, постійне поширення повторюваної інформації, одночасне надсилання великої кількості повідомлень за допомогою сервісів з метою навмисного вимкнення послуги та інших дій, які виходять за рамки звичайного використання служб за призначенням і можуть навмисно або через необережність спричинити збої в її роботі;
  • заборону на розсилку інформації іншим користувачам, на яку вони не дали своєї згоди, а також на розсилку спаму та реклами без дозволу ELARI.

ELARI, з метою забезпечення інформаційної безпеки послуг, має право:

  • встановлювати будь-які якісні чи кількісні обмеження щодо використання сервісів користувачем, у тому числі у випадках, коли ці обмеження встановлюються персонально для користувача;
  • обмежити або припинити отримання будь-якої автоматично створеної інформації (автоматичне надсилання інформації, автоматична реєстрація, DDoS-атаки тощо);
  • аналізувати та досліджувати зміст контенту користувача (в тому числі у вигляді посилань) або контенту, одержуваному користувачем (в тому числі у вигляді посилань), програмні віруси та інші шкідливі програми, комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, модифікації, знищення або обмеження працездатності сайтів в мережі Інтернет, а також програм і обладнання для несанкціонованого доступу до них;
  • здійснювати попередню модерацію надісланих і / або отриманих користувачем повідомлень за допомогою сервісів.

Користувач несе відповідальність за зміст інформації, розміщеної ним та його дитиною за допомогою сервісів.

Користувач відповідає за надійність і конфіденційність обраного способу авторизації на сервісах і несе ризик несанкціонованого доступу третіх осіб з використанням його авторизаційних даних. У разі необхідності він зобов'язаний негайно змінити спосіб авторизації на сервісах і / або повідомити ELARI про неправомірне використання його даних. Дії, здійснені з використанням даних користувача, вважаються вчиненими самим користувачем.

ELARI не зобов'язана надавати користувачеві виправлення, доповнення, нові версії сервісів. ELARI не несе відповідальності за будь-які помилки, збої, перебої в роботі сервісів, а також за всі можливі збитки, завдані користувачеві у зв'язку з цим.

ELARI має право заборонити користувачеві використовувати неоновлену та/або неповну та/або невиправлену версію послуг, у т.ч. обмежити доступ користувача до таких версій сервісів.